Czy warto, po co inwestować ?

Najnowsze technologie informatyczne umożliwiły korzystanie z takich rozwiązań, które na dzień dzisiejszy rzeczywiście świetnie się sprawdzają. Dlatego tak polecany jest też w ostatnim czasie elektroniczny obieg dokumentów. To nic innego jak system informatyczny do zarządzania obiegiem zadań oraz dokumentów, działający w oparciu o mechanizmy typu workflow.

Elektroniczny obieg dokumentów, sprzyjający przede wszystkim rozszerzeniu się społeczeństwa informacyjnego, to obecnie standard proponowany w każdej firmie softwarowej. Również w Naszej, w której przede wszystkim kładzie się nacisk na to, żeby wypromować za pomocą tego systemu szybszą obsługę Klienta, co w naturalny sposób podniesie poziom konkurencyjności danej firmy.

Jesteśmy przekonani, że obieg dokumentów w formie elektronicznej jest bardziej opłacalny od tego w formie papierowej. Nie wymaga on materialnej obecności dokumentu, co pozwala uniknąć kosztów opłat pocztowych bądź kurierskich. Dzięki temu można także zaoszczędzić sporo czasu, gdyż zmniejsza się okres oczekiwania na dane papiery. Szybciej dzięki temu będzie, więc można podjąć konkretne decyzje.

Proces obiegu dokumentów i zadań, czyli właśnie wcześniej wspomniany workflow jest pożyteczny, gdyż wszystkie jego ustawienia można dopasować bezpośrednio pod konkretnego Klienta. Nowoczesna platforma oraz wszechstronne właściwości systemu pozwalają na zastosowanie optymalnych rozwiązań w różnego rodzaju instytucjach. Elektroniczny obieg dokumentów jest nieograniczony, i co jeszcze ważniejsze – bezpieczny z uwagi na opatrzenie formalności określonymi prawami dostępu. Dzięki temu można wszystko kontrolować, nie obawiać się dezorganizacji pracy oraz w o wiele szybszym czasie zdobyć najważniejsze dla danej firmy informacje.

Sekretariat WorkFlow pozwoli zarówno pracownikom, jak i pracodawcom uzyskać szybki dostęp do poszczególnych zasobów. Jest to możliwe do zrealizowania, dzięki specjalnemu systemowi dms, który pozwala na utworzenie zintegrowanej skrzynki wiadomości.

4.57 avg. rating (91% score) - 7 votes

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *