Mamy przyjemność zaprosić Państwa na konferencję „Zarządzanie firmą – obieg dokumentów, sprawne procesy i bezpieczne dane” – 29 kwietnia 2015 r. w Warszawie

Jednym z czynników sukcesu rynkowego firmy jest zarówno sprawny system przepływu informacji  jak i niezawodny dostęp do elektronicznych danych.

Oba te czynniki są niezbędne do prawidłowego przebiegu procesów: biznesowych, produkcyjnych i decyzyjnych w przedsiębiorstwie.

Każde przedsiębiorstwo posiadające duże zasoby dokumentów oraz różnego rodzaju danych musi zmierzyć się z problematyką ich sprawnego przepływu oraz skutecznego zabezpieczenia.

I my właśnie zamierzamy się z nimi zmierzyć! Dołącz do nas i weź udział w wyjątkowym wydarzeniu:

Zarządzanie firmą – obieg dokumentów, sprawne procesy i bezpieczne dane już 29 kwietnia 2015r. w Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji  zagranicznych w Warszawie

Podczas wydarzenia przedstawiciele wiodących firm zaprezentują swoje rozwiązania oraz zaproponują narzędzia do usprawnienia i zautomatyzowania działań związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem.

Dla uczestników konferencji to doskonała możliwość porównania i oceny oferowanych rozwiązań, sposobność spotkania oraz dyskusji ze specjalistami.

Konferencja podzielona została na dwie sesje:

Backup i bezpieczeństwo firmowych danych
Obieg dokumentów i procesy w przedsiębiorstwie

4.67 avg. rating (93% score) - 6 votes

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *